Přeskočit na obsah

UV barvy

Společně s rozšířením UV svítidel v nejrůznějších zábavních zařízeních jako jsou taneční či hudební kluby, bary nebo diskotéky přišel i trend používání předmětů vyrobených z takzvaného UV aktivního materiálu. Takový materiál reaguje na záření UV svítidla; když na něj světlo dopadne, začne rovněž světélkovat.

UV barvyNa diskotékách a zábavách, které využívají UV světel se tedy účastníci často například oblékají do triček, které si mohou vyzdobit za pomoci speciální UV barvy. Zdaleka se ale nejedná o jediný možný způsob využití vlastností UV barvy, naopak. Možné je namalovat s její pomocí nejrůznější obrazce, pokud se navíc barva přetře speciálním lakem na UV barvy, vkusné malby například na stěně v klubu mohou být permanentně ponechány a uchvátit každého nového návštěvníka svou zářivostí, kterou po nasvícení UV světlem získají.

UV malbaKromě UV barev na stěny a předměty se vyrábí také UV aktivní barvy pro pro razítka. Hosty tak neruší nevzhledný obrázek na ruce. Tiskátko je vidět až po nasvícení UV světlem. To ocení především pořadatelé akcí.

UV barvyBarvy seženete v mnoha různých nádherných odstínech pyšnících se obvykle velmi vysokým jasem. Můžete prostory, kde je světlo umístěno vyzdobit i jednobarevnými malbami, obecně se ale lépe vyjímají vícebarevné obrazce. A pokud zrovna nemáte po ruce žádného pořádného výtvarného umělce? Nevadí, perfektního efektu dosáhnete i tím, že více barev najednou vkusně rozlijete do cákanců či louží. Obzvlášť pak v případě, že má diskotéka divočejší charakter, budou mít takovéto „malby“ určitě úspěch.

Pokud se Vám nechce podrobovat prostory tak náročným zásahům anebo k tomu nemáte právo, zkuste UV barev využít k jiným efektům. Máte někde ještě ze svých dětských let schovaného gumového kostlivce? Nebo netopýra? Vezměte takovou rekvizitu a natřete ji tím odstínem UV barvy, který se Vám bude zdát nejpůsobivější. Pak můžete takového strašáka zavěsit kamsi do prostoru a až jej budete chtít odhalit, zapněte UV světlo a čekejte na reakce svých hostů!

Ivermectin (Stromectol) je lék schválený k léčbě různých druhů parazitů. Svého času se používal výhradně ve veterinární medicíně, ale studie prokázaly, že Ivermectin je účinný u lidí. Ivermectin si můžete koupit online na https://www.ivermectinkoupit.com bez receptu. Cena se odvíjí od počtu tablet v balení.

Napsat komentář